Безсульфатні шампуні

Безсульфатний рідкий шампунь

340 560 
Делікатно, але якісно очищує волосся, робить його, м'яким, гладеньким та блискучим, залишаючи довготривале відчуття свіжості та чистоти після миття. Має надзвичайний свіжий аромат лимонної вербени.

Кондиціонер для нормального та жирного волосся

340 560 
Має приємний аромат та легку текстуру. Зволожує, розгладжує та захищає волосся, не обтяжуючи його. Надає глянсового блиску та об’єму.
 

Кондиціонер для нормального та сухого волосся

340 560 
З аргановою олією, олією броколі, кокосовою олією та вербеною. Зволожує та захищає, живить і розгладжує волосся, робить його пишним і блискучим.

Шампунь та кондиціонер для нормального та жирного волосся

620 1040 
Забезбечує тривале відчуття чистоти та свіжості. Піклується не лише про волосся, але й про шкіру голови, нормалізуючи її гідроліпідний баланс і захищаючи від розвитку грибкових та інших захворювань.

Шампунь та кондиціонер для нормального та сухого волосся

620 1040 
Після використання цього дуету волосся стає еластичним, слухняним та блискучим, легко розчісується, а Ви насолоджуєтесь неймовірним відчуттям легкості та комфорту!

Сімейний набір з шампуню та двох різних кондиціонерів

890 1520 
Якщо у Вашій родині є власники різних типів волосся, цей набір - саме те, що треба! Повністю натуральні, безпечні та ефективні продукти для базового догляду за волоссям та шкірою голови за вигідною ціною!
 

Мило-шампунь чебрець та вербена лимонна

250 
Шампунь для догляду за нормальним та жирним волоссям. Без сульфатів, 100% безпечних компонентів. Унікальний продукт, виготовлений старовинним холодним методом з сиродавлених олій.

Мило-шампунь арганова олія та лаванда

250 
Шампунь для догляду за нормальним та сухим волоссям. Без сульфатів, 100% безпечних компонентів. Унікальний продукт, виготовлений старовинним холодним методом з сиродавлених олій.
Кошик