Безсульфатні шампуні

Безсульфатний рідкий шампунь

360 590 
Делікатно, але якісно очищує волосся, робить його, м'яким, гладеньким та блискучим, залишаючи довготривале відчуття свіжості та чистоти після миття. Має надзвичайний свіжий аромат лимонної вербени.

Кондиціонер для нормального та жирного волосся

360 590 
Має приємний аромат та легку текстуру. Зволожує, розгладжує та захищає волосся, не обтяжуючи його. Надає глянсового блиску та об’єму.
 

Кондиціонер для нормального та сухого волосся

360 590 
З аргановою олією, олією броколі, кокосовою олією та вербеною. Зволожує та захищає, живить і розгладжує волосся, робить його пишним і блискучим.

Шампунь та кондиціонер для нормального та жирного волосся

660 1095 
Забезпечує тривале відчуття чистоти та свіжості. Піклується не лише про волосся, але й про шкіру голови, нормалізуючи її гідроліпідний баланс.

Шампунь та кондиціонер для нормального та сухого волосся

660 1095 
Після використання цього дуету волосся стає еластичним, слухняним та блискучим, легко розчісується, а Ви насолоджуєтесь неймовірним відчуттям легкості та комфорту!

Сімейний набір з шампуню та двох різних кондиціонерів

950 1595 
Якщо у Вашій родині є власники різних типів волосся, цей набір - саме те, що треба! Повністю натуральні, безпечні та ефективні продукти для базового догляду за волоссям та шкірою голови за вигідною ціною!
 

Дитячий шампунь-мило

270 
Цей шматочок натурального мила підходить для купання малюків з голови до п'ят! Дуже зручно, дуже економічно, а головне - максимально ніжно і безпечно. 

Мило-шампунь чебрець та вербена лимонна

270 
Шампунь для догляду за нормальним та жирним волоссям. Без сульфатів, 100% безпечних компонентів. Унікальний продукт, виготовлений старовинним холодним методом з сиродавлених олій.

Мило-шампунь арганова олія та лаванда

270 
Шампунь для догляду за нормальним та сухим волоссям. Без сульфатів, 100% безпечних компонентів. Унікальний продукт, виготовлений старовинним холодним методом з сиродавлених олій.
Кошик