Аrganica-naturals.com

Використання олії опунції

IMG 0389

Починається міжсезоння. Наші біоритми диктують «Квітни! Цвіти! Сяй!», але організм природнім чином знаходиться на межі ресурсного виснаження. Водночас починаються сезонні гормональні перебудови, і звичайно ж усе це не найкращим чином позначається на вигляді та самопочутті нашої шкіри.

На щастя, окрім нашого стандартного набору рятівних гідролатів та олійок, цю весну з нами зустрічає справжнє природне чудо – олійка опунції, що вже встигла захопити у свій цілющий полон більшість Ваших сердець.

Діамант, найцінніший еліксир в колекції наших східних скарбів краси – чиста сиродавлена органічна олія опунції. Prickly pear seed oil, відома на Заході як «природний ботокс», найсильніший з натуральних противікових засобів, безпрецедентний покращувач
якості, рельєфу та відтінку шкіри!

▪️Має феноменальний склад з рекордним вмістом найцінніших вітамінів і мікроелементів для шкіри.

▪️Нормалізує гідроліпідний баланс шкіри, а вітамін К, якого на рідкість багато в олії опунції, допомагає боротися з проявами куперозу на обличчі.

▪️Не містить жодних добавок. Віджимається для нас під замовлення з насіння кактуса опунції в кращому з профільних кооперативів Марокко.
Сертифікована органіка (EcoCert).

▪️Розгладжує зморшки і омолоджує шкіру. Ефект накопичувальний, так як олія не просто маскує наслідки, а працює зі здоров’ям шкіри, спрямовуючи всю свою користь на нормалізацію природних процесів в ній.

▪️Підходить і для молодої, і для зрілої шкіри: запобігає передчасному старінню і усуває вікові ознаки, що вже з’явились.

▪️Прибирає темні кола під очима, робить колір обличчя більш світлим та рівномірним.
Як приємний бонус, при регулярному застосуванні масло опунції помітно загоює постакне, рубці та шрами.

▪️Зміцнює й ущільнює епідермальний ліпідний бар’єр. Підвищує опірність шкіри до зовнішніх чинників, яка знижується з віком.

▪️Заспокоює запалення, подразнення, стимулює відновлення шкіри.

▪️Зміцнює волосся і нігті, стимулює ріст вій та брів.

Шкіра дійсно сприймає цю олійку чудово: вона швидко вбирається, залишає дуже приємне відчуття зволоженості й м’якості. І відповідає вдячністю, радуючи рівним відтінком і здоровим сяйвом.

Для того, щоб кожна крапелька цінної олійки принесла Вам максимум користі, дотримуйтесь наших простих рекомендацій:

〰️ Олію опунції можна використовувати самостійно, наносити на попередньо очищену трохи вологу шкіру обличчя.

〰️ Оптимальний варіант щоденного використання – для живлення шкіри вранці та ввечері наносити на шкіру суміш арганової олії та олійки опунції: додайте до порції арганової олії 1-3 краплі опунції або нанесіть спершу на вологе обличчя чисту арганову олію, а поверх неї розподіліть по шкірі 2-3 краплі олійки опунції.

〰️ В залежності від стану шкіри, можна щодня або 2-3 рази на тиждень наносити чисту олійку опунції на шкіру довкола очей: розпиліть на очищену шкіру гідролат троянди й поверх нього розподіліть по 1–2 краплі олії опунції на кожне око. Не обходьте при цьому увагою вії та брови, через певний час вони Вас дуже приємно здивують.

〰️ Наносьте трішки олії опунції щодня на шкіру рук (можна використовувати ті залишки, які лишаються після нанесення на обличчя, просто розтирайте їх по руках).

Зараз в наявності свіженька партія олії опунції, щойно приїхала з Марокко, прямо з виробництва. Олія найвищої якості з усіх можливих, чиста, абсолютно вільна від домішок та агресивної обробки. Має всі необхідні сертифікати, у тому числі – EcoCert.Весна в Марокко – це квітучі поля на тлі засніжених гір.

Це неймовірний аромат неролі, в якому буквально потопають вулиці й міські сади.

Коли зриваєш жменю цих квітів гіркого апельсину – і кладеш їх у свій чай.

Це буйна зелень, настільки яскрава і соковита, що здається ніби її злегка відфотошопили.

Так, через пару місяців все це перетвориться на випалені простори, вкриті камінням і потрісканою землею.

Тут буде спекотно. Дуже жарко і дуже жовто.

Але це ще не зараз.

А поки – дихаємо, насичуємо кожну свою клітиночку весною. І гарненько запам’ятовуємо місцеву землю такою багатою, родючою. Щоб цієї яскравої картинки в голові вистачило до наступного року.«Среди вас очень многие пользуются нашим аргановым маслом.

Нравится ли Вам лично его аромат?

Если когда-нибудь я буду писать мемуары и меня спросят, что я больше всего НЕ любила в своей работе в Arganica, я скажу – «вопросы о запахах». ??

Я раньше и не подозревала, насколько все мы по-разному их воспринимаем!

В это сложно поверить, но с разницей в 15 минут к нам в Директ могут прийти два сообщения с примерным смыслом: «О, этот прекрасный нежный аромат масличка, как он мне нравится, я балдею!» и «Господи, почему вы не сказали, что масло отдает несвежей рыбой?».

И оба сообщения будут об одном и том же аргановом масле. Из одной партии?

С одной стороны – мы ведь точно знаем, как пахнет масло, и что с ним все отлично (сами видим, как его отжимают, сами фасуем, отправляем); мы знаем, что оно свежее, без добавок, что пахнет оно аргановыми орешками.

От партии к партии аромат арганового масла действительно может немного отличаться. Это связано с
1) сезоном;
2) с тем, успело ли масло отстояться после отжима (в разных бутылочках разное количество натурального осадка, чем больше осадка в масле – тем интенсивнее аромат);
3) аромат элементарно зависит от особенностей конкретного дерева, с которого плоды попали в переработку??

При этом, гамма аромата всегда одна и та же – что-то между семечками и жареными орешками, если сравнивать со знакомыми всем запахами.

Но рыба? Козочки? Неприятный запах??

С другой стороны – клиент ведь тоже не придумывает! Просто что-то в новом для него запахе арганового масла мозг ? соотнес с другими знакомыми ранее ароматами и установил прочную ассоциативную связь, «закрыв» белое пятно в восприятии.

После нескольких таких сообщений с самыми разнообразными ассоциациями я полезла в Гугл и узнала очень много нового о том, как происходит в наших головах этот процесс оценки новых ароматов, соотнесения с предыдущим опытом, закрепления. Это очень интересный и сложный процесс!

Радует, что все же большинству наших Клиентов аромат аргана сразу приходится по вкусу. Другой части нужно чуть больше времени, чтоб привыкнуть, распробовать его.А ось це арган. З нього роблять олію й  мажуться нею. Мама і мене завжди мазала як на сонці згорю…» – кинув недбало мій тоді ще майбутній чоловік, вказуючи на розмашисті дерева, серед яких ми вже з півгодини мчали по вузенькій трасі.

Хто ж знав тоді, 9 років тому, що саме ці дерева й саме ця олія згодом стануть моїм піклування, моєю роботою, моїм натхненням і тим, чому я буду присвячувати левову частку всього часу?!

Арган в Марокко – набагато більше, ніж сировина для косметики. Це окремий пласт культури берберського населення, що проживає в зоні, де росте аргановий ліс. У берберській мові навіть є окремі слова, застосовні виключно до арганії: назви різних частин дерева і плоду, назви всіх етапів збору і переробки врожаю.

Арганові дерева ростуть тут природним чином, аргановий ліс – дикий і нічим не обробляється (істинно органічне вирощування сировини). Арганові ліси в Марокко охороняються внутрішніми законами та занесені до реєстру охорони ЮНЕСКО, а всі офіційні арганові кооперативи об’єднані професійною спілкою, сертифіковані EcoCert, USDA і NormaCert.

Арган – ендемік. Він росте лише уздовж Атлантичного океану в певній частині Марокко. Арган дуже вимогливий до кліматичних умов і тому просто-напросто не приживається в інших місцях. Дерева навіть можуть рости й розвиватись, але не плодоносять.

Вередує арган. Бач, пекельну спеку, нестерпну посуху по багато місяців поспіль, хльосткий океанський вітер й каміння замість грунту йому подавай.

Але знаєте що?

Живучи тут, спостерігаючи за життям місцевих жителів, така «примхливість» аргану виглядає для мене абсолютно  винятковим проявом мудрості та милості Всевишнього. В регіоні з суворим кліматом, де немає великих міст, де через особливості ґрунту і дефіцит води практично неможливо виростити нічого іншого, аргановий ліс  і аргановое виробництво – єдине джерело доходу для більшості місцевих.  Що було б з ними, якби не ексклюзивність аргану?

І якщо місцеві чоловіки мають принаймні теоретичну можливість заробляти на життя десь поза межами села чи навіть регіону, то для тутешніх жінок арган забезпечує фактично єдину доступну стабільну роботу.

І варто відмітити, що на державному рівні марокканці намагаються цю мудрість підтримати: прерогатива у створенні та розвитку арганових кооперативів на 100% тут віддана жінкам.

Ми закуповуємо нашу олію саме в такому, класичному жіночому аргановому кооперативі. І щоразу як я буваю там мене переповнюють неймовірні відчуття.

Стукотить каміння в руках колоритних  берберок – майстерно колються арганові горішки. Поруч з них же вичавлюється олія. Ми набираємо її в спеціальні бутлі й одразу ж відправляємо в Україну. І зовсім скоро марокканське золото зустрічається з нашою з Вами шкірою, даруючи свою незрівнянну легкість, підтримуючи нашу красу та молодість.

Мудрість, кропотлива праця та любов у кожній краплиночці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *