ОПЛАТА І ДОСТАВКА

element5 digital Hny

Ми надсилаємо посилки

novaposhta

Новою поштою

photo

Укрпоштою

Також можлива міжнародна доставка до будь-якої країни світу. Якщо Ви хотіли б оформити замовлення з доставкою за межі України, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Вартість доставки визначається тарифами перевізника, яку сплачує отримувач.
Субота та неділя – вихідні.

Сплатити замовлення можна одним із таких способів:

 1. Передплата за реквізитами: на картку чи на банківський рахунок.

  При виборі цієї опції після оформлення замовлення ми надішлемо на вказаний Вами номер телефону смс-повідомлення із сумою до сплати та нашими реквізитами.

  При здійсненні переказу в полі «Призначення платежу» просимо вказати «оплата замовлення» та Ваше прізвище та ім’я.

  Так як кількість продукції на нашому складі обмежена, ми просимо Клієнтів оперативно оплачувати замовлення і тримаємо резерв на обрані позиції протягом трьох днів з моменту оформлення замовлення.

  Відправка посилки відбувається протягом 1-2 робочих днів після внесення оплати.
 2. Сплатити у відділенні «Нової пошти» (післяплата при отриманні посилки).

  Відправка замовлення з післяплатою можлива за умови внесення авансу в розмірі 100 грн на нашу банківську картку або розрахунковий рахунок. Реквізити для переказу авансу ми відправимо на вказаний Вами номер телефону у смс-повідомленні.

  При здійсненні переказу в полі «Призначення платежу» просимо вказати «оплата замовлення» та Ваше прізвище та ім’я. 

  Відправка посилки відбувається протягом 1-2 робочих днів після внесення авансу. У відділенні «Нової Пошти» Ви сплачуєте вартість самого замовлення (з урахуванням внесеного авансу), вартість доставки та комісію Нової пошти за здійснення грошового переказу.

 3. LiqPay – безпечна оплата онлайн

  Найпростіший та найшвидший спосіб оплатити замовлення на нашому сайті – за допомогою системи безпечних грошових переказів Liqpay. При виборі цього способу Ви потрапите на сторінку платіжної системи Liqpay, де слідуючи простим інструкціям зможете оплатити замовлення онлайн зі свого банківського рахунку. Ваше замовлення буде надіслано протягом 1-2 робочих днів після оплати.

Кошик